Uwaga: dodatkowe 5% rabatu dla każdego nowo zarejestrowanego klienta!

(Rabat naliczany automatycznie w koszyku po zalogowaniu)

Zestawy mebli łazienkowych

Czasami mamy ochotę na gotowe rozwiązania. Wolne od zbędnych utrudnień lub też potrzebujemy szybkiego sposobu na zaspokojenie konkretnych potrzeb. Dzięki gotowym zestawom mebli łazienkowych mamy możliwość szybkiej konfiguracji wyposażenia łazienki bez zbędnego zastanawiania się i tracenia cennego czasu. Jeśli proponowane przez sklep zestawy nie odpowiadają potrzebom i wymaganiom zawsze można poprosić o stworzenie zestawu meblowego na specjalne życzenie. Razem można więcej i lepiej. Sprzedawcy są elastyczni i po ustaleniu potrzeb i wymagań klienta są w stanie skonfigurować wymarzone zestawy. 

Zestawy mebli łazienkowych

Zestaw szafka z umywalką meblową to najczęściej wybierane połączenie odpowiednie zarówno do małych jak i dużych łazienek. Duży wybór kolorów i rozmiarów pozwala na dobranie odpowiedniego produktu do wnętrza.

Zestaw szafka blat i umywalka nablatowa -najmodniejsze połączenie dające wielkie możliwości w doborze zarówno rozmiarów jak i kolorów. Możemy dowolnie łączyć i tylko od naszej wyobraźni i wielkości wnętrza zależy ostateczny efekt.

Zestaw szafka i blat - łącząc szafkę z blatem możemy stworzyć komodę lub toaletkę.

Zestaw szafka umywalka meblowa lustro łazienkowe - różne kolory i rozmiary.

Zestaw szafka blat umywalka nablatowa lustro - kolory i rozmiary oraz formy do wyboru.

Zestaw szafka blat i lustro - miejsce relaksu przestrzeń na domowe spa kolory i formy do wyboru.

Zestaw szafka umywalka lustro i słupek z koszem lub bez kosza.

Zestaw szafka blat umywalka nablatowa lustro słupek z koszem lub bez kosza.

Zestaw szafka blat i słupek.

Zestaw szafka z umywalką meblową i szafka lustrzana nad umywalką.

Zestaw szafka blat umywalka nablatowa oraz szafka wisząca z lustrem z oświetleniem albo bez oświetlenia.

Zestaw szafka umywalka meblowa szafka wisząca lustrzana i słupek łazienkowy.

Zestaw szafka blat umywalka nablatowa wisząca szafka lustrzana oraz słupek łazienkowy.

Zestaw szafka blat szafka lustrzana wisząca i słupek łazienkowy.

Wybranie i skonfigurowanie odpowiedniego zestawu mebli to nielada wyzwanie. Przy wyborze takiego zestawu należy uwzględnić kilka czynników przede wszystkim wielkość pomieszczenia i przewidzianą powierzchnię na taki zestaw mebli ponadto kolorystykę oraz preferencje użytkowników. Poniżej przedstawimy kilka możliwości konfiguracyjnych mebli łazienkowych odpowiednich do różnej wielkości pomieszczeń.

Zestaw łazienkowy szafka i umywalka meblowa rozmiary 40,45,50,60,70,80,90,100,120,125cm bogata kolorystyka mebli w zależności od producenta i modelu lakierowane na połysk i mat oraz z płyty meblowej i forniru.

Zestaw szafka blat i umywalka nablatowa tu można łączyć i dobierać dowolnie szafka może być w jednym kolorze blat w innym a umywalka jeszcze w innym. W zależności od rozmiaru można też dodać kosz cargo i reling na ręcznik. Szafki produkowane w wielu kolorach do wyboru w wykończeniu połysk i mat ,blaty lakierowane drewniane lub kompozytowe, umywalki nablatowe w wielu kolorach rozmiarach i wzorach.

Zestaw szafka umywalka meblowa lustro łazienkowe - przy takim zestawie możemy pobawić się zarówno kolorystyką jak i formą. Nawet do małej toalety możemy skonfigurować taki zestaw od 40 cm .Umywalki do takich zestawów w rozmiarze 40,45,50,60,70,80,90,100,120,125.Lustra 40,50,60,80,100,120 cm. Oczywiście na życzenie klienta szafka może być stojąca lub wisząca.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl