Wanny nie tylko dla niepełnosprawnych
Wanny nie tylko dla niepełnosprawnych

Planując wyposażenie łazienki powinniśmy zastanowić się jak ją urządzić aby była nie tylko estetyczna ale także funkcjonalna. Na rynku dostępne jest wiele produktów różniących się od siebie nie tylko wyglądem ale także jakością i funkcjonalnością. Jeśli inwestor nie ma czasu albo chęci aby zastanawiać się co było by dla niego najlepsze a do tego nie zna wszystkich możliwości rynkowych dobrym rozwiązaniem jest zatrudnienie architekta lub znalezienie sklepu stacjonarnego gdzie dobiorą odpowiednie produkty spełniające oczekiwania użytkowników i dopasowane do wnętrza.

Doskonałym wyborem dla osób niezdecydowanych lub mających specjalne wymagania jest wanna z drzwiami. 

Wanna z drzwiami to produkt który możemy wykorzystywać jako kabinę wannę oraz siedzisko. Szklane drzwi ułatwiają wejście co jest nie bez znaczenia dla dzieci, osób starszych czy niepełnosprawnych. 

W zależności od potrzeb drzwi mogą być po prawej lub lewej stronie, wanna dostępna z obudową akrylową lub bez obudowy do zabudowy płytkami. Na całej powierzchni wanny zamontowany jest stelaż stabilizacyjny co dodatkowo sprawia że wanna jest stabilna i bezpieczna.

Wanna wykonana z akrylu jest łatwa w utrzymaniu czystości  szybko się nagrzewa i długo utrzymuje ciepło co jest nie bez znaczenia przy ciągle rosnących cenach wody i ogrzewania. 

Wyjmowane siedzisko stanowi dodatkowy atut wyrobu jest niezwykle trwałe bezpieczne i estetyczne, przydatne podczas codziennej higieny i pielęgnacji.

 Wanny akrylowe z drzwiami  cechuje wytrzymałość i trwałość. Powierzchnia tych wanien jest wyjątkowo gładka, w jednolitej śnieżnobiałej barwie ponieważ surowiec do produkcji pochodzi od najlepszych europejskich producentów! Miękko wyprofilowane krawędzie i zagięcia wpływają korzystnie na komfort korzystania z wanny, a kolejną zaletą tworzywa jest jego lekkość.

Z uwagi na bardzo wysoką jakość i to że jest to produkt Polski gwarancja jest aż 10 letnia.

Ponadto osoby spełniające warunki mogą liczyć na dofinansowanie ze środków PFRON na taką wannę .

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl